پرسش و پاسخ

نام کاربری و گذرواژه جهت ورود به صفحه مدیریتی در تمامی قالب های دروپال تم بصورت زیر می باشد :
نام کاربری : admin
پسورد : admin

علاوه بر اینکه در قالب های دروپالی  دانلود شده یک فایل با نام information.txt وجود دارد که شامل  اطلاعات پیش فرض دیتابیس و اطلاعات مدیریتی می باشد.

در صفحه گیت هاب قالب های دروپال تم ، یک فایل با نام خود تم (بطور مثال برای قالب rabbit  دیتابیس با نام rabbit.sql  می باشد) به عنوان فایل دیتابیس وجود دارد.جهت آپلود دیتابیس نیاز به هیچ گونه تغییر و تنظیمات خاص نمی باشد.

برای نصب قالب های دروپال از وب سایت دروپال تم کافیست مراحل زیر را انجام دهیم :

  1. در صفحه قالب دروپالی مورد نظر بر روی گزینه لینک دانلود کلیک کنید.
  2. در صفحه گیت هاب ، بر روی گزینه Clone or Download  کلیک و فایل های مورد نظر را دانلود کنید.
  3. فایل دیتابیس را که به نام خود قالب می باشد در بخش دیتابیس هاست خود با نام و پسورد دلخواه خود آپلود کنید.
  4. فایل settings  را از مسیر  sites/defult/settings.php  را ویرایش و در بخش مورد نظر اطلاعات دیتابیسی که در زمان آپلود دیتابیس وارد کرده اید را قرار دهید.
  5. آپلود سایت به پایان رسید ،  کافیست لینک سایت رو وارد و از وب سایت دروپالی خودمون لذت ببریم.
  6. جهت ورود به پنل مدیریت در ادامه آدرس وب سایت خود user/login  را وارد میکنیم.
    نام کاربری و پسورد استفاده شده در تمامی قالب های دروپال تم admin می باشد.

نکته : در قالب های دروپال تم یک فایل با نام information.txt وجود دارد که شامل اطلاعات پیش فرض دیتابیس و اطلاعات مدیریتی می باشد.

مجموعه دروپال تم در نظر داره تا قالب های دروپالی با کیفیت و استاندارد رو در موضوعات مختلف در اختیار کاربران به ویژه دروپال کارهای عزیز قرار بده تا بتونن به راحتی با نصب قالب های موجود نیاز خودشون رو رفع کنن.مهمترین هدف ما معرفی یک وب سایت به عنوان منبع قالب های دروپالی هستش.

جهت ارسال درخواست برای طراحی یک قالب اختصاصی و ماژول نویسی از بخش تماس با ما می تونید واحد مربوط رو انتخاب و در خواست خودتون رو ارسال کنید و یا با شماره  ۰۹۳۸۴۳۶۳۷۹۸ تماس بگیرید.دروپال تم بعد از بررسی درخواست شما ، حتما با شما تماس خواهد گرفت.

از طریق عضویت در خبرنامه دروپال تم  که به صورت ثابت در تمامی صفحات  وجود دارد ، از انتشار جدیدترین قالب های دروپال و اخبار دروپالی مطلع شوید.فقط باید ایمیل رو در بخش مورد نظر وارد کنید.

تمامی قالب ها در صفحه گیت هاب دروپال تم جهت دانلود قرار داده شده است.در صورت بروزرسانی قالب ها در صفحه گیت هاب هر قالب منتشر خواهد شد.

از طریق ایمیل drupalthemes.ir@gmail.com میتونید سوالات و درخواست هاتون رو ارسال کنید و یا از طریق لینک http://drupalthemes.ir/contact با ما در ارتباط باشید.

تمام قالب های دروپالی طراحی شده دارای توضیحات و جزئیاتی شامل امکانات قالب ، تکنولوژی استفاده شده ، ماژول های نصب شده وتصاویری از صفحات مختلف قالب می باشد که در صفحات داخلی قالب نمایش داده شده است.